Aplikace Newton je srdcem řešení

Stejně tak jako Isaac Newton změnil svět, naše aplikace stejně tak mění svět plateb. Skvělé funkce a služby, které Newton nabízí Vám zpříjemní práci a činnosti nutné pro Vaše podnikání.

 

S našimi aplikacemi

máte garanci, že...

Aplikaci budeme rozvíjet a aktualizovat po celý životní cyklus terminálu
budeme aplikaci udržovat v souladu s mandáty asociací, vždy bezpečnou
Vám rádi vyvineme úpravy dle Vašeho přání
poskytneme vždy pomoc a podporu
 

Co si zasadíte, to Vám vyroste

Více než 30 tisíc podnikatelů po celé Evropě využívá naši aplikaci. Nezávisle na segmentu a zemi dodáváme aplikaci splňující potřeby a očekávání našich zákazníků. Aplikaci Vám připravíme pro libovolný terminál z naší nabídky a pro jakýkoliv segment podnikání na míru.

Ze všech aplikací, které si vyverete Vám vyroste skvělá služba, která Vám bude každý den pomáhat ve Vašem podnikání. 

30 000

spokojených podnikatelů
využívá aplikaci
Newton
aplikaci Newton najdete
v osmi evropských zemích

8 zemí

dcc_2_small.png
token.png
Multicurrency
fleet_2_small.png
dcc_2_small.png
Multi ID

Široká nabídka doplňkových služeb

Naše aplikace je opravdu chytrá. Zvládá základní platební funkce, přidané služby jako je více měn, služba DCC, zvládá online i offline registraci tržeb na finanční správě (EET), umí se vzdáleně aktualizovat a zvládá sama sebe hlídat a zabezpečit se. Opravdu jsme na ni hrdí, protože v mnoha zemích spolehlivě funguje již více než deset let a pořád patří mezi nejlepší.

Umíme to s cloudem

Díky skvělé platební bráně NEST pro platební terminály jsme připraveni Vám nabídnout přístup k Vašim datům a informacím o terminálech a službách odkudkoliv. 

Generujte si vlastní reporty, přehledy, změňte si pohodlně nastavení služeb nebo si je rovnou aktivujte. 

 

V Olšinách 80/626

100 00 Praha 10

tel.: + 420 267 197 197

produktPOS@gpe.cz

  • facebook muj terminal
  • twitter muj terminal
KONTAKT

© 2018 Global Payments Inc.Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní zde identifikované nebo zmíněné ochranné známky, názvy produktů a loga jsou majetkem příslušných vlastníků.

Global Payments Europe, s.r.o. (GPE), se sídlem V Olšinách 626/80, Strašnice, 100 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 27088936, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95419. Společnost Global Payments Europe, s.r.o. je jako platební instituce zapsána na seznamu poskytovatelů vedeném Českou národní bankou, oprávněna poskytovat platební služby ve smyslu zákona č. 370/2017 Sb., o platebním styku, v platném znění. Dohled nad společností Global Payments Europe, s.r.o. v oblasti poskytování platebních služeb vykonává Česká národní banka.