Jak začít s integrací

Certifikované společnosti

Společnosti v tomto seznamu úspěšně absolvovaly proces certifikace propojení s terminálem a aplikací. Neváhejte využít tyto systémy a zrychlete platební proces ve Vaší společnosti. Certifikace se vztahují na typ protokolu a typ připojení, ne na typ terminálu. Jednou integrací tak můžete pokrýt širokou nabídku terminálů v naší nabídce.

Hledat

nebo

Jak vyhledávat

Vždy zadávejte hledanou hodnotu pouze do pole, podle kterého chcete vyhledávat. Pokud zadáte hodnotu do obou polí, vyhledáme jen záznamy, které odpovídají oběma zadaným hodnotám.

  V Olšinách 80/626

  100 00 Praha 10

  tel.: + 420 267 197 197

  produktPOS@gpe.cz

  • facebook muj terminal
  • twitter muj terminal
  KONTAKT

  © 2018 Global Payments Inc.Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní zde identifikované nebo zmíněné ochranné známky, názvy produktů a loga jsou majetkem příslušných vlastníků.

  Global Payments Europe, s.r.o. (GPE), se sídlem V Olšinách 626/80, Strašnice, 100 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 27088936, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95419. Společnost Global Payments Europe, s.r.o. je jako platební instituce zapsána na seznamu poskytovatelů vedeném Českou národní bankou, oprávněna poskytovat platební služby ve smyslu zákona č. 370/2017 Sb., o platebním styku, v platném znění. Dohled nad společností Global Payments Europe, s.r.o. v oblasti poskytování platebních služeb vykonává Česká národní banka.