Mobilní terminály

Pokud nechcete být omezováni a chcete přenášet terminál blíže ke klientovi, pak jsou právě mobilní terminály s vestavěnou baterií tou správnou volbou. Vhodné pro restaurace, kavárny nebo trhy.

Nečekané možnosti

Námi nabízené řešení mobilních terminálů Vám poskytne mnoho nových služeb úzce propojených se zařízením. Pro kurýry nebo dopravce například možnost naskenovat zásilku a ve vlastní HTML5 nebo Android aplikaci zpracovat objednávku. Zakončit ji pak můžete platbou. Účtenku pak buď vytisknete nebo pošlete zákazníkovi emailem.

Odolný dříč

v kravatě

Mobilní terminály hravě zvládají celodenní provoz v terénu díky velké kapacitě baterií a vysokému výkonu. Navíc se připojí kdekoliv díky podporovaným technologiím, jako je GPRS, 3G, Bluetooth nebo Wi-Fi. 

Přitom jsou ale naše terminály elegantní zařízení s barevným dotykovým displejem. Ovládají se tedy velmi pohodlně nejen Vám, ale i Vašim zákazníkům.

Váš prodejní kanál

Nabízené řešení Vám dává prostor pro Vaše podnikání. Vaši aplikaci umožníme sdílet s dalšími obchodníky. Velmi krátce tak můžete nabídnout zprostředkování Vašich služeb mnoha společnostem v několika zemích. 

řada Move 2500

Detaily

řada Move 3500

Detaily

řada Move 5000

Detaily

Mobilní terminály lze dovybavit nabíjecí základnou.

Příslušenství

Služby

V rámci dodávky platebních terminálů nabízíme mnoho zajímavých služeb.

Správa terminálů

Nabízíme kompletní správu celého životního cyklu terminálu.

Servis a helpdesk

Servis po celé České republice a zákaznická podpora.

Portál pro obchodníka

Online portál pro správu transakcí, plateb a platebních terminálů.