Mobilní terminály

Pokud nechcete být omezováni a chcete přenášet terminál blíže ke klientovi, pak jsou právě mobilní terminály s vestavěnou baterií tou správnou volbou. Vhodné pro restaurace, kavárny nebo trhy.

Nečekané možnosti

Námi nabízené řešení mobilních terminálů Vám poskytne mnoho nových služeb úzce propojených se zařízením. Pro kurýry nebo dopravce například možnost naskenovat zásilku a ve vlastní HTML5 nebo Android aplikaci zpracovat objednávku. Zakončit ji pak můžete platbou. Účtenku pak buď vytisknete nebo pošlete zákazníkovi emailem.

Odolný dříč

v kravatě

Mobilní terminály hravě zvládají celodenní provoz v terénu díky velké kapacitě baterií a vysokému výkonu. Navíc se připojí kdekoliv díky podporovaným technologiím, jako je GPRS, 3G, Bluetooth nebo Wi-Fi. 

Přitom jsou ale naše terminály elegantní zařízení s barevným dotykovým displejem. Ovládají se tedy velmi pohodlně nejen Vám, ale i Vašim zákazníkům.

Váš prodejní kanál

Nabízené řešení Vám dává prostor pro Vaše podnikání. Vaši aplikaci umožníme sdílet s dalšími obchodníky. Velmi krátce tak můžete nabídnout zprostředkování Vašich služeb mnoha společnostem v několika zemích. 

řada Move 2500

řada Move 3500

řada Move 5000

Mobilní terminály lze dovybavit nabíjecí základnou.

Služby

V rámci dodávky platebních terminálů nabízíme mnoho zajímavých služeb.

Správa terminálů

Nabízíme kompletní správu celého životního cyklu terminálu.

Servis a helpdesk

Servis po celé České republice a zákaznická podpora.

Portál pro obchodníka

Online portál pro správu transakcí, plateb a platebních terminálů.

V Olšinách 80/626

100 00 Praha 10

tel.: + 420 267 197 197

produktPOS@gpe.cz

  • facebook muj terminal
  • twitter muj terminal
KONTAKT

© 2018 Global Payments Inc.Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní zde identifikované nebo zmíněné ochranné známky, názvy produktů a loga jsou majetkem příslušných vlastníků.

Global Payments Europe, s.r.o. (GPE), se sídlem V Olšinách 626/80, Strašnice, 100 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 27088936, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95419. Společnost Global Payments Europe, s.r.o. je jako platební instituce zapsána na seznamu poskytovatelů vedeném Českou národní bankou, oprávněna poskytovat platební služby ve smyslu zákona č. 370/2017 Sb., o platebním styku, v platném znění. Dohled nad společností Global Payments Europe, s.r.o. v oblasti poskytování platebních služeb vykonává Česká národní banka.