Malý tělem, velký schopnostmi

Nejmenší samoobslužný terminál
na trhu nainstalujete kamkoliv.

Nabídka

platebních terminálů

O platebních terminálech úvodem...

Říkáte si, proč vlastně pro přijímání plateb potřebuji platební terminál a proč se někdy vše kolem plateb kartou může zdát složité? No, abychom Vám pravdu řekli, tak jako vše, i platební terminály mají svůj smysl. 

1/ Pracujete na terminálech s penězi, které jsou Vaše a naším i jejich úkolem je, abyste vždy mohli zboží nebo službu prodat a dostali za ní vždy řádně zaplaceno a to i v případě, že u Vás například někdo zaplatí kradenou kartou. Pro všechny tyto případy byla sestavena pravidla (která musí terminál splňovat) karetních asociací (například Visa nebo Mastercard) tak, aby byly Vaše platby vždy v bezpečí. Naše řešení všechna tato pravidla plní.  

2/ Platební terminály od nás Vám zajistí, že se o jejich provoz a bezpečnost nebudete muset starat. My jsme specialisté a je naším posláním poskytovat Vám služby bezpečně a bez starostí. 

Terminály

do prodejny

Terminály určené pro kamenné prodejny a obchody. Terminály jsou napájeny ze sítě a využívají připojení přes Internet, nebo přes mobilní síť GPRS/3G/LTE.

Terminály mohou pracovat samostatně nebo je lze také připojit k pokladnímu systému. 

 

Přenosné terminály

S mobilními terminály můžete přijímat karty kdekoliv (například na trzích, v taxíku nebo na výstavách) díky různým možnostem připojení, jako je GPRS, 3G, Bluetooth nebo Wi-Fi. Ať už jste taxikář nebo máte pojízdnou prodejnu či kavárnu, Vaši zákazníci budou moci zaplatit pohodlně kdekoliv.

 

Samoobslužné terminály

Tento typ platebních terminálů lze vestavět to samoobslužných kiosků na prodej zboží, nebo do kiosků pro samoobslužné čerpací stanice nebo myčky aut. My je například používáme i v dopravních řešeních nebo v chytrých městech. 

 

Terminály

do začátku

Nejmenší a nejlevnější terminály na trhu nabízí moderní způsob akceptace karet s využitím chytrých zařízení jako je Váš mobilní telefon nebo tablet propojených přes Bluetooth s mPOS terminálem. To vše za minimální náklady a s velmi jednoduchou obsluhou.

 

Spolu s terminály Vám nabízíme další zajímavé služby:

Přidané služby

V rámci dodávky platebních terminálů nabízíme mnoho zajímavých doplňkových služeb.

cash-register-2.png

Integrace terminálu

Nabízíme možnost propojit naše platební terminály s Vašimi systémy / pokladnami.

Servis & podpora

Servis po celé České republice a zákaznická podpora.

Portál pro obchodníky

Online portál pro správu transakcí, plateb a platebních terminálů.