Malý tělem, velký schopnostmi

Nejmenší samoobslužný terminál
na trhu nainstalujete kamkoliv.

Nabídka

platebních terminálů

O platebních terminálech úvodem...

Říkáte si, proč vlastně pro přijímání plateb potřebuji platební terminál a proč se někdy vše kolem plateb kartou může zdát složité? No, abychom Vám pravdu řekli, tak jako vše, i platební terminály mají svůj smysl. 

1/ Pracujete na terminálech s penězi, které jsou Vaše a naším i jejich úkolem je, abyste vždy mohli zboží nebo službu prodat a dostali za ní vždy řádně zaplaceno a to i v případě, že u Vás například někdo zaplatí kradenou kartou. Pro všechny tyto případy byla sestavena pravidla (která musí terminál splňovat) karetních asociací (například Visa nebo Mastercard) tak, aby byly Vaše platby vždy v bezpečí. Naše řešení všechna tato pravidla plní.  

2/ Platební terminály od nás Vám zajistí, že se o jejich provoz a bezpečnost nebudete muset starat. My jsme specialisté a je naším posláním poskytovat Vám služby bezpečně a bez starostí. 

Terminály

do prodejny

Terminály určené pro kamenné prodejny a obchody. Terminály jsou napájeny ze sítě a využívají připojení přes Internet, nebo přes mobilní síť GPRS/3G/LTE.

Terminály mohou pracovat samostatně nebo je lze také připojit k pokladnímu systému. 

 

Přenosné terminály

S mobilními terminály můžete přijímat karty kdekoliv (například na trzích, v taxíku nebo na výstavách) díky různým možnostem připojení, jako je GPRS, 3G, Bluetooth nebo Wi-Fi. Ať už jste taxikář nebo máte pojízdnou prodejnu či kavárnu, Vaši zákazníci budou moci zaplatit pohodlně kdekoliv.

 

Samoobslužné terminály

Tento typ platebních terminálů lze vestavět to samoobslužných kiosků na prodej zboží, nebo do kiosků pro samoobslužné čerpací stanice nebo myčky aut. My je například používáme i v dopravních řešeních nebo v chytrých městech. 

 
 

Spolu s terminály Vám nabízíme další zajímavé služby:

Přidané služby

V rámci dodávky platebních terminálů nabízíme mnoho zajímavých doplňkových služeb.

Integrace terminálu

Nabízíme možnost propojit naše platební terminály s Vašimi systémy / pokladnami.

Servis & podpora

Servis po celé České republice a zákaznická podpora.

Portál pro obchodníky

Online portál pro správu transakcí, plateb a platebních terminálů.

V Olšinách 80/626

100 00 Praha 10

tel.: + 420 267 197 197

produktPOS@gpe.cz

  • facebook muj terminal
  • twitter muj terminal
KONTAKT

© 2018 Global Payments Inc.Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní zde identifikované nebo zmíněné ochranné známky, názvy produktů a loga jsou majetkem příslušných vlastníků.

Global Payments Europe, s.r.o. (GPE), se sídlem V Olšinách 626/80, Strašnice, 100 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 27088936, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95419. Společnost Global Payments Europe, s.r.o. je jako platební instituce zapsána na seznamu poskytovatelů vedeném Českou národní bankou, oprávněna poskytovat platební služby ve smyslu zákona č. 370/2017 Sb., o platebním styku, v platném znění. Dohled nad společností Global Payments Europe, s.r.o. v oblasti poskytování platebních služeb vykonává Česká národní banka.