API pro Vaše služby 

Pro Vaše projekty jsem připraveni poskytnout mnoho užitečných API umožňující integraci Vašeho řešení se světem plateb. Nebudujte například zbytečně rozsáhlou infrastrukturu kvůli elektronické evidenci tržeb pro Vaše služby a produkty. Připojte se přes API k robustní infrastruktuře a poskytněte Vašim zákazníkům stabilní připojení na finanční správu doplněné o responzivní webový portál.

My Vás propojíme s kýmkoliv:

více než 80 integrací

Propojením platebního terminálu s pokladním systémem zvýšíte rychlost odbavení zákazníků během prodeje zboží. Navíc zjednodušíte ovládání celého řešení obsluze. V neposlední řadě můžete tuto integraci použít s našimi terminály všude v Evropě. Nově také poskytujeme API pro získávání dalších informací z našich systémů, to vše kompatibilní s GDPR.

Tokenizace je nástroj 21. století

Anonymizujte platební údaje Vašich zákazníků a používejte je ve Vašich systémech bez vysokých nároků na bezpečnost. Plné zabezpečení Vám zajistíme my v našem prostředí. Token je unikátním identifikátorem Vašich zákazníků v celém systému včetně propojení na platby jako takové. A to i ve Vašem existujícím systému.

Jsme otevřeni dokořán dalším projektům

Společnost GPE nabízí širokou škálu produktů v oblasti přijímání plateb, jejich zpracování a zúčtování. Proto věříme, že je zde mnoho příležitostí pro naši spolupráci. Proto se neváhejte na nás obrátit, pokud máte zájem s námi spolupracovat.