Platební řešení

Platební terminál

Pokladní systém

Reporty o platbách

Portál pro obchodníky

Obchodník

NEST platební brána

Autorizace, zůčtování

Peníze za platby

 

V úvodu nám dovolte seznámit Vás, jak vlastně platební řešení pro přijímání plateb, například platební terminály fungují a co pro ně potřebujete.

V první řadě potřebujete společnost, která Vám zajistí autorizaci Vašich transakcí u karetních asociací (Visa, Mastercard a další). Tuto roli dříve plnily banky, dnes jimi jsou spíše nadnárodní technologické společnosti, jinak nazývaní "acquireři". S těmi je potřeba podepsat smlouvu o přijímání platebních karet. 

Zadruhé potřebujete zařízení (platební terminál), na kterém budete platební karty přijímat a v nejlepším případě i přidané služby, které Vám a Vašim zákazníkům přinesou nové výhody. Terminál si můžete koupit od nás nebo Vám jej banka pronajme, obvykle za poplatek. 

My spolupracujeme jak s těmito "acquirery", tak poskytujeme platební řešení přímo Vám, našim zákazníkům ve všech segmentech. A že pro Vás máme skvělá řešení a služby, to se můžete přesvědčit v dalších částech našich stránek.

Nezapomeňte, že jsme tu pro Vás a vždy Vám rádi poradíme, pokud si nebudete s něčím jistí. 

Řešení pro přijímání plateb

Nabízíme Vám dokonalý balíček obsahující platební terminály od společnosti Ingenico, na kterých běží naše platební aplikace s širokou škálou doplňkových služeb a skvělých funkcí. Řešení je plně certifikované a schválené pro provoz ve světě plateb. 

Terminály si můžete u nás zakoupit online za bezkonkurenční cenu. 

Flexibilita aplikací,

které dodáváme

Více než 30 tisíc podnikatelů po celé Evropě využívá naše aplikace. Nezávisle na segmentu a zemi dodáváme aplikace splňující potřeby a očekávání našich zákazníků. Aplikace Vám připravíme pro libovolný terminál z naší nabídky a pro jakýkoliv segment podnikání na míru.

Vaše nová aplikace je plně certifikovaná karetními asociacemi a vždy splňuje v provozovaných zemích všechny mandáty a předpisy. Bezpečnost je pro nás zásadní téma.

 
 

V Olšinách 80/626

100 00 Praha 10

tel.: + 420 267 197 197

produktPOS@gpe.cz

  • facebook muj terminal
  • twitter muj terminal
KONTAKT

© 2018 Global Payments Inc.Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní zde identifikované nebo zmíněné ochranné známky, názvy produktů a loga jsou majetkem příslušných vlastníků.

Global Payments Europe, s.r.o. (GPE), se sídlem V Olšinách 626/80, Strašnice, 100 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 27088936, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95419. Společnost Global Payments Europe, s.r.o. je jako platební instituce zapsána na seznamu poskytovatelů vedeném Českou národní bankou, oprávněna poskytovat platební služby ve smyslu zákona č. 370/2017 Sb., o platebním styku, v platném znění. Dohled nad společností Global Payments Europe, s.r.o. v oblasti poskytování platebních služeb vykonává Česká národní banka.