Řešení pro banky

Platforma pro akceptaci plateb 

Více o platformě >

TERMINÁLY

GPE odebírá platební terminály pouze od dlouholetých a ověřených partnerů, jako je společnost Ingenico nebo Verifone. Všechny nabízené terminály jsou plně certifikované a schválené pro provoz ve světě přijímání plateb. Garantujeme dlouhou životnost námi nabízených zařízení. GPE spravuje více než 60 tisíc zařízení.

kompletní nabídka terminálů

Platební terminály 

Nabízíme platební nástroje pro acquirery jak ve formě online plateb tak plateb v kamenných obchodech. Jsme připraveni poskytnout autorizační, procesingové a clearingové služby pro všechna karetní schémata. Dále jsme připraveni poskytnout boardingové a CRM nástroje pro Vaše zákaznické portfolio, případně jsme připraveni se integrovat na Vaše současné nástroje. Pro bankovní domy nebo technologické společnosti jsme tak připraveni ve velmi krátké dodací lhůtě dodat kompletní balíček služeb včetně servisní podpory v dané zemi. 

Aplikace na míru pro Vás

Zkušený tým vývojářů, to je záruka spolehlivých aplikací pro Vaše podnikání. Naše aplikace jsou plně konfigurovatelné dle Vašich potřeb, řešení výhradně připravujeme na míru.  Aplikace jsou certifikovány karetními asociacemi a nezávislými auditními společnostmi na roční bázi. Bezpečnost je pro nás velmi důležitá.

Akceptované karty pro všechny segmenty

Podporujeme všechny významné karetní produkty karetních asociací VISA, Mastercard, Maestro, American Express, JCB, Diners Club a China UnionPay.

Nabízíme také podporu specifických karet pro evropský trh - stravenkové karty, volnočasové karty, věrnostní karty a další produkty.

V naší nabídce naleznete i tzv. fleetové karty jako je Shell, Benzina, DKV, UTA a další významné vydavatele těchto karet.

Platební brána s nadstandardními službami

Řešení NEST je nová generace platební brány pro terminály. Poskytuje možnost směrování jednotlivých transakcí na několik cílových bodů a nabízí mnoho užitečných služeb pro Vaše zákazníky. Například umožňuje obchodníkovi spravovat své portfolio terminálů a měnit jejich nastavení. Plně responsivní prostředí zajistí, že  můžete pracovat na jakémkoliv zařízení odkudkoliv.  Prohlížejte si pohodlně všechny realizované transakce a tržby. 

Portál pro obchodníky

Spravujte své platby, vyúčtování, reklamace nebo reporty v portálu dostupném na jakémkoliv zařízení. Aktivujte si online přidané služby na svých terminálech. Merchant portál je řešení pro obchodní partnery pro 21. století.

Napojení na Vaše systémy včetně integrace

Součástí našeho řešení jsou cloudové boardingové nástroje, do nichž je migrace Vašich dat náramně jednoduchá. Buď Vám dodáme kompletní systémy pro správu zákaznického portfolia nebo se připojíme na Vaše existující systémy.