CHYTRÁ DOPRAVA 

 PRO VAŠE MĚSTO  

ŘEŠENÍ PRO MĚSTA,DOPRAVCE A DOPRAVNÍ PODNIKY

Ať už jste dopravce, dopravní podnik nebo město, vždy pro Vás máme skvělé řešení pro bezhotovostní platby za dopravu. Díky našim partnerům pro Vás zajistíme kompletní dopravní řešení, včetně validátorů do dopravních prostředků, centrálního řídicího systému pro správu tarifů nebo revizorských řešení.

Od A do Z

Pro obce, města, dopravce a dopravní podniky nabízíme spolu s našimi partnery komplexní dopravní řešení včetně všech podpůrných systémů. To vše propojené se zpracováním plateb a zúčtováním transakcí. Z nabízeného řešení můžete využít i samostatnou část řešení, tedy například turnikety s platebním řešením,  tokenizaci nebo další komponenty. 

Odbavovací systém

Kompletní systém pro správu jízdného, jízdenek, přepravních pravidel nebo přepravních tarifů pro Vaši dopravu. 

Terminály

Terminálové vybavení pro příjem plateb, validaci, tokenizaci, ověření kupónu, předprodej jízdného a další činnosti. 

Turnikety

Pro velká města jsme schopni dodat řešení včetně vstupních turniketů do veřejné hromadné dopravy včetně řešení pro omezení pohybu cestujících. 

Validátory

Do dopravních prostředků Vám dodáme validátory připojené na systémy palubního počítače a na centrální systémy. 

Přepravní kontrola

Nezapomněli jsme ani na revizorská řešení, která jsou plně mobilní a dostupná jako jedno zařízení, v kterém Vaši revizoři najdou vše potřebné. 

Sjednat si informační schůzku

Přepravní kontrola

Přepravní kontrola není pro nikoho příjemná. Proto jsme pro Vás připravili technologické řešení pro revizory a přepravní kontrolu cestujících. Mobilní zařízení vydrží pracovat celý den v terénu a nejen kontrolovat jízdenky, ale ihned přijímat platby za neoprávněnou jízdu. 

Identifikace cestujícího

V našem řešení lze pro identifikaci cestujících využít nejen platební karty (VISA, Mastercard a další), ale i Vaše privátní karty MiFare (a další typy). Nezáleží na tom, zda cestující mají kartu uloženu v mobilu, v náramku nebo používají plastovou kartu. 

Přehled online

V rámci nabízeného řešení máte přehled o všech prodaných jízdenkách, kupónech nebo jiných službách a to ihned. K informacím máte přístup odkudkoliv přes webový portál.

Variable fare

Jistě jste slyšeli o moderním způsobu cestování v Londýně.. Ten se díky řešení dopravy a platby za ni stal celosvětovým lídrem v oblasti Smart Cities. 

Víte ale, že stejné řešení nabízíme pro dopravní podnik města Děčína? Nezáleží na tom, jak velké město nebo dopravní podnik máme obsloužit. Vždy pro Vás připravíme dopravní řešení na míru.