Máme řešení právě pro Vás

Naše produkty nenavrhujeme od počítače. Více než dvacet let mluvíme se zákazníky a sbíráme poznatky a zkušenosti právě od Vás. Proto věříme, že naše balíčky pro Vás budou to pravé ořechové. 

OBCHODY
A PRODEJNY

Multikanálové platební řešení pro malé obchůdky až po velké obchodní řetězce s plnou integrací platebního řešení do systému společnosti. 

OBCHODY

A PRODEJNY

více
ČERPACÍ STANICE

Moderní řešení pro obslužné i samoobslužné čerpací stanice nabízí komfort pro Vaše návštěvníky a širokou nabídku akceptovaných platebních a palivových karet.

ČERPACÍ STANICE

RYCHLÉ OBČERSTVENÍ

Rychlé odbavení zákazníka přímo z pokladního systému a to včetně platby. Drahocenné sekundy s nabízeným řešením ušetříte a to ještě s přidanými službami. 

RYCHLÉ OBČERSTVENÍ

více
HOTELY A PENZIONY

Rezervace online nebo po telefonu, platba na recepci přímo z hotelového systému a mnoho dalších skvělých funkcí určených pro segment HOREKA. 

HOTELY

A PENZIONY

TAXISLUŽBY

Malé přenosné zařízení, které se vleze do kapsy od dveří auta, vydrží celý den a ještě se jednoduše ovládá. Nebo terminál s tiskárnou? Obojí Vám nabízíme.

TAXISLUŽBY

ODBORNÉ PROFESE

Být mobilní, umožnit platbu zákazníkovi kdekoliv a to včetně tisku účtenky nebo dokladu o provedené službě. S řešením od nás je tohle pro Vás hračka.

ODBORNÉ PROFESE

DOPRAVNÍ ŘEŠENÍ

Nabízíme řešení pro dopravní podniky, dopravce a to od malých dopravců až po města a koglomerace. Jednorázové platby, časové jízdné nebo Variable Fare.

DOPRAVNÍ ŘEŠENÍ

LOGISTIKA A DORUČOVÁNÍ

Spolu s našimi partnery jsme pro Vás připravili skvělá logistická řešení doplněná o možnost plateb mnoha platebními metodami přímo u zákazníka. 

LOGISTIKA A DORUČOVÁNÍ

STÁTNÍ INSTITUCE

Platební řešení pro přepážky nebo pro samoobslužné kiosky pro Vaše občany, to vše v samostatném nebo plně integrovaném provozním modelu.  

STÁTNÍ INSTITUCE

SPORTOVNÍ
KLUBY & CENTRA

Pro sportovní kluby a centra nabízíme nejen platební řešení ale i služby umožňující online nákupy vstupenek, řízení vstupu do objektů a další zajímavé služby. 

SPORTOVNÍ

KLUBY & CENTRA

V úvodu nám dovolte seznámit Vás, jak vlastně platební řešení pro přijímání plateb, například platební terminály fungují a co pro ně potřebujete.

V první řadě potřebujete společnost, která Vám zajistí autorizaci Vašich transakcí u karetních asociací (Visa, Mastercard a další). Tuto roli dříve plnily banky, dnes jimi jsou spíše nadnárodní technologické společnosti, jinak nazývaní "acquireři". S těmi je potřeba podepsat smlouvu o přijímání platebních karet. 

Zadruhé potřebujete zařízení (platební terminál), na kterém budete platební karty přijímat a v nejlepším případě i přidané služby, které Vám a Vašim zákazníkům přinesou nové výhody. Terminál si můžete koupit od nás nebo Vám jej banka pronajme, obvykle za poplatek. 

My spolupracujeme jak s těmito "acquirery", tak poskytujeme platební řešení přímo Vám, našim zákazníkům ve všech segmentech. A že pro Vás máme skvělá řešení a služby, to se můžete přesvědčit v dalších částech našich stránek.

Nezapomeňte, že jsme tu pro Vás a vždy Vám rádi poradíme, pokud si nebudete s něčím jistí. 

EET jednoduše

Více než dva tisíce obchodníků využilo jednoduché, spolehlivé a rychlé řešení pro elektronickou evidenci tržeb od GPE. Máme řešení pro malé obchodníky i pro velké retailové řetězce. To vše za skvělou cenu. 

Platební terminál

Pokladní systém

Reporty o platbách

Portál pro obchodníky

Obchodník

NEST platební brána

Autorizace, zůčtování

Peníze za platby

Jak funguje akceptace plateb: 

Řešení pro čerpací stanice 

Řešení pro čerpací stanice umožňuje přijímání nejen bankovních karet, ale samozřejmě i tankovacích karet od největších evropských poskytovatelů. To vše na nejnovější platformě.

 

Přijímání plateb

Nabízíme Vám dokonalý balíček obsahující platební terminály od dlouholetých a ověřených partnerů na kterých běží naše platební aplikace s širokou škálou doplňkových služeb a funkcí. Řešení je plně certifikované a schválené pro provoz ve světě plateb. 

Terminály si můžete také přímo zakoupit, nebo Vám jej pronajmeme za výhodných podmínek.

Portál pro obchodníky

V rámci dodávaných služeb GPE poskytuje online portál pro správu Vašeho portfolia terminálu a transakcí. Jednoduše řečeno Vám portál umožní:

  • spravovat přijaté platby za transakce

  • online náhled na všechny transakce

  • mít přehled o Vašem nastavení

  • stáhnout si uživatelské příručky

  • aktivovat si své služby online

  • přidělit přístupy Vašim zaměstnancům

Služba DCC

Služba DCC (dynamic currency conversion) , někdy také označovaná jako "Home currency" umožňuje držiteli karty provést platbu v měně, ve které byla vydána platební karta. Vašemu zákazníkovi tak přináší zvýšené pohodlí a přehled, Vám možnost získat zajímavé výnosy.

VŠECHNY NABÍZENÉ SLUŽBY