Máme řešení právě pro Vás

Naše produkty nenavrhujeme od počítače. Více než dvacet let mluvíme se zákazníky a sbíráme poznatky a zkušenosti právě od Vás. Proto věříme, že naše balíčky pro Vás budou to pravé ořechové. 

OBCHODY

A PRODEJNY

ČERPACÍ STANICE

RYCHLÉ OBČERSTVENÍ

HOTELY

A PENZIONY

TAXISLUŽBY

ODBORNÉ PROFESE

DOPRAVNÍ ŘEŠENÍ

LOGISTIKA A DORUČOVÁNÍ

STÁTNÍ INSTITUCE

SPORTOVNÍ

KLUBY & CENTRA

V úvodu nám dovolte seznámit Vás, jak vlastně platební řešení pro přijímání plateb, například platební terminály fungují a co pro ně potřebujete.

V první řadě potřebujete společnost, která Vám zajistí autorizaci Vašich transakcí u karetních asociací (Visa, Mastercard a další). Tuto roli dříve plnily banky, dnes jimi jsou spíše nadnárodní technologické společnosti, jinak nazývaní "acquireři". S těmi je potřeba podepsat smlouvu o přijímání platebních karet. 

Zadruhé potřebujete zařízení (platební terminál), na kterém budete platební karty přijímat a v nejlepším případě i přidané služby, které Vám a Vašim zákazníkům přinesou nové výhody. Terminál si můžete koupit od nás nebo Vám jej banka pronajme, obvykle za poplatek. 

My spolupracujeme jak s těmito "acquirery", tak poskytujeme platební řešení přímo Vám, našim zákazníkům ve všech segmentech. A že pro Vás máme skvělá řešení a služby, to se můžete přesvědčit v dalších částech našich stránek.

Nezapomeňte, že jsme tu pro Vás a vždy Vám rádi poradíme, pokud si nebudete s něčím jistí. 

EET jednoduše

Více než dva tisíce obchodníků využilo jednoduché, spolehlivé a rychlé řešení pro elektronickou evidenci tržeb od GPE. Máme řešení pro malé obchodníky i pro velké retailové řetězce. To vše za skvělou cenu. 

Platební terminál

Pokladní systém

Reporty o platbách

Portál pro obchodníky

Obchodník

NEST platební brána

Autorizace, zůčtování

Peníze za platby

Jak funguje akceptace plateb: 

Řešení pro čerpací stanice 

Řešení pro čerpací stanice umožňuje přijímání nejen bankovních karet, ale samozřejmě i tankovacích karet od největších evropských poskytovatelů. To vše na nejnovější platformě.

 

Přijímání plateb

Nabízíme Vám dokonalý balíček obsahující platební terminály od dlouholetých a ověřených partnerů na kterých běží naše platební aplikace s širokou škálou doplňkových služeb a funkcí. Řešení je plně certifikované a schválené pro provoz ve světě plateb. 

Terminály si můžete také přímo zakoupit, nebo Vám jej pronajmeme za výhodných podmínek.

Portál pro obchodníky

V rámci dodávaných služeb GPE poskytuje online portál pro správu Vašeho portfolia terminálu a transakcí. Jednoduše řečeno Vám portál umožní:

  • spravovat přijaté platby za transakce

  • online náhled na všechny transakce

  • mít přehled o Vašem nastavení

  • stáhnout si uživatelské příručky

  • aktivovat si své služby online

  • přidělit přístupy Vašim zaměstnancům

Služba DCC

Služba DCC (dynamic currency conversion) , někdy také označovaná jako "Home currency" umožňuje držiteli karty provést platbu v měně, ve které byla vydána platební karta. Vašemu zákazníkovi tak přináší zvýšené pohodlí a přehled, Vám možnost získat zajímavé výnosy.

VŠECHNY NABÍZENÉ SLUŽBY

V Olšinách 80/626

100 00 Praha 10

tel.: + 420 267 197 197

produktPOS@gpe.cz

  • facebook muj terminal
  • twitter muj terminal
KONTAKT

© 2018 Global Payments Inc.Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní zde identifikované nebo zmíněné ochranné známky, názvy produktů a loga jsou majetkem příslušných vlastníků.

Global Payments Europe, s.r.o. (GPE), se sídlem V Olšinách 626/80, Strašnice, 100 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 27088936, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95419. Společnost Global Payments Europe, s.r.o. je jako platební instituce zapsána na seznamu poskytovatelů vedeném Českou národní bankou, oprávněna poskytovat platební služby ve smyslu zákona č. 370/2017 Sb., o platebním styku, v platném znění. Dohled nad společností Global Payments Europe, s.r.o. v oblasti poskytování platebních služeb vykonává Česká národní banka.