Vítejte...

... v Merchant portálu

Vše máte na jednom místě. Všechny své služby můžete aktivovat a spravovat v online portálu dostupném odkudkoliv.

Přehled transakcí

V portálu najdete každou transakci realizovanou na Vašich terminálech ať už byla realizována platební kartou nebo hotovostí. Můžete je pohodlně vyhledávat, filtrovat a exportovat jejich seznam. 

Avíza

Nastavte si formát avíz, která se Vám budou automaticky generovat  nebo automaticky ukládat na Vaše firemní úložiště. Jednoduše pak můžete párovat platby s Vašimi objednávkami. 

Aktivace služeb online

Aktivujte a spravujte si všechny dostupné služby jedním kliknutím přímo v portálu. Bez čekání tak máte možnost rozšířit nabízené služby na Vašich platebních terminálech. 

Nastavení terminálu

Všechny Vaše terminály máte jako na dlani. Logické řazení dle provozoven Vám usnadní dohledávání všech informací o platebních terminálech, jejich nastaveních a aktivovaných službách.

Přehled plateb 

V portálu naleznete kompletní seznam všech plateb a zúčtování transakcí, které Vám v rámci zúčtování zašleme na Váš bankovní účet v libovolné bance.

V Olšinách 80/626

100 00 Praha 10

tel.: + 420 267 197 197

produktPOS@gpe.cz

  • facebook muj terminal
  • twitter muj terminal
KONTAKT

© 2018 Global Payments Inc.Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní zde identifikované nebo zmíněné ochranné známky, názvy produktů a loga jsou majetkem příslušných vlastníků.

Global Payments Europe, s.r.o. (GPE), se sídlem V Olšinách 626/80, Strašnice, 100 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 27088936, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95419. Společnost Global Payments Europe, s.r.o. je jako platební instituce zapsána na seznamu poskytovatelů vedeném Českou národní bankou, oprávněna poskytovat platební služby ve smyslu zákona č. 370/2017 Sb., o platebním styku, v platném znění. Dohled nad společností Global Payments Europe, s.r.o. v oblasti poskytování platebních služeb vykonává Česká národní banka.