Akceptace karet do turniketů


Platební řešení pro turnikety

Určitě jste si u turniketu (ať už Vás zastavil kdekoliv), který akceptuje pouze mince řekli, že by bylo fajn tapnout kartou a projít během několika málo sekund.

My jsme si to řekli také a proto jsme ve spolupráci s našim partnerem, společností IMA dodali pro našeho váženého klienta nejmodernější platební řešení do již existujících turniketů od společnosti KABA (v zastoupení lokální společností dormaKABA).

Řeknete si, vždyť v zahraničí u turniketů platební terminály vídám, není to nic nového. V našem DNA je dělat věci jinak (a lépe než konkurence), přidat vždy zvýšený uživatelský komfort a řešení dodat především v duchu jednoduchého a intuitivního ovládání. Dáte nám jistě za pravdu, že takovým řešením ale není turniket s opravdu malým dvouřádkovým displejem a násilím zabudovaným terminálem, kdy průchod trvá desítky vteřin, jak můžete zažít na některých místech.

V rámci našeho řešení jsme dodali nový integrovaný řídicí systém propojený s turniketem, terminálem a velkou dotykovou průmyslovou obrazovkou. Zákazníci si tak jednoduše mohou na dotykovém displeji zvolit počet vstupů a zaplatit je kartou, po celou dobu je displej přehledně instruuje, jak postupovat a hlavně co se s turniketem děje. Celé uživatelské prostředí je navrženo zákazníkovi na míru a v jeho designu.

Jednoduše je radost toto řešení používat.


Máte o řešení zájem? Velice rádi se s Vámi setkáme, nebo Vám zavoláme a seznámíme Vás s dalšími detaily.

Ozvěte se nám, budeme se těšit.

105 zobrazení0 komentář

V Olšinách 80/626

100 00 Praha 10

tel.: + 420 267 197 197

produktPOS@gpe.cz

  • facebook muj terminal
  • twitter muj terminal
KONTAKT

© 2018 Global Payments Inc.Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní zde identifikované nebo zmíněné ochranné známky, názvy produktů a loga jsou majetkem příslušných vlastníků.

Global Payments Europe, s.r.o. (GPE), se sídlem V Olšinách 626/80, Strašnice, 100 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 27088936, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95419. Společnost Global Payments Europe, s.r.o. je jako platební instituce zapsána na seznamu poskytovatelů vedeném Českou národní bankou, oprávněna poskytovat platební služby ve smyslu zákona č. 370/2017 Sb., o platebním styku, v platném znění. Dohled nad společností Global Payments Europe, s.r.o. v oblasti poskytování platebních služeb vykonává Česká národní banka.