Jak u nás fungují uzávěrky?

Rádi bychom Vás seznámili s funkcionalitou uzávěrek na platebních terminálech. Jako referenční příklad jsme použili terminály komunikující na autorizační host GPE. Uzávěrky slouží především jako dohled obchodníka nebo chcete-li obsluhy terminálu nad počtem realizovaných transakcí na platebním terminálu. Například na konci směny si tak zákazník může vytisknout přehled všech realizovaných transakcí.


Terminály s naší aplikací umíme nastavit buď tak, že uzávěrku realizuje v předem nastavený čas, nebo si obsluha může uzávěrku realizovat sama ručně z menu terminálu. Taktéž Vám můžeme nastavit terminál tak, aby v případě, že jste například v daný den neprovedli žádnou transakci, automatickou uzávěrku neprováděl.

172 zobrazení0 komentář

V Olšinách 80/626

100 00 Praha 10

tel.: + 420 267 197 197

produktPOS@gpe.cz

  • facebook muj terminal
  • twitter muj terminal
KONTAKT

© 2018 Global Payments Inc.Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní zde identifikované nebo zmíněné ochranné známky, názvy produktů a loga jsou majetkem příslušných vlastníků.

Global Payments Europe, s.r.o. (GPE), se sídlem V Olšinách 626/80, Strašnice, 100 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 27088936, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95419. Společnost Global Payments Europe, s.r.o. je jako platební instituce zapsána na seznamu poskytovatelů vedeném Českou národní bankou, oprávněna poskytovat platební služby ve smyslu zákona č. 370/2017 Sb., o platebním styku, v platném znění. Dohled nad společností Global Payments Europe, s.r.o. v oblasti poskytování platebních služeb vykonává Česká národní banka.