SNADNÉ A ODOLNÉ 

MOBILNÍ SPORTOVEC

ŘEŠENÍ PRO SPORTOVNÍ KLUBY A CENTRA

Pro sportovní kluby, organizace nebo zájmové organizace poskytujeme nejen platební řešení pro klasické přijímání platebních služeb, ale také například bezhotovostní (cashless) řešení pro Vaše stadiony, nezávisle na jejich velikosti. Komfort pro Vaše fanoušky a návštěvníky povýšíte s naším řešením na zcela novou úroveň.

Extraliga pro každého

Nabízíme moderní systémy a řešení spolu s našimi partnery pro sportovní centra, kluby, organizace, stadiony a další sportovní odvětví. 

Máme pro Vás připraveno řešení pokrývající platby přes telefon, na internetu nebo na místě, propojené se systémy pro nákup vstupenek, systémem pro vstup a dalšími propojenými službami. Vaši návštěvníci si budou čerpání Vašich služeb opravdu užívat.

Vstupenky

Vaši fanoušci a návštěvníci si zakoupí vstupenky v pohodlí domova online nebo přímo na místě. Žádný tisk vstupenek není nutný.

Vstup do objektu

Při vstupu do stadionu nebo areálu se fanoušek identifikuje buď na turniketu nebo u obsluhy. 

Parkování

I parkování lze například koupit dopředu online spolu se vstupenkami a na parkoviště vjet pohodlně s jistotou volného místa. 

Občerstvení

Občerstvení si návštěvníci zakoupí přímo ze svého místa přes mobilní telefon a bez hotovosti. Nebo jej rychle odbavíte ve stánku.

Nákup v mobilu

​Řešení podporuje i platby v mobilu přímo ve Vaší aplikaci. Návštěvníci si tedy Vaše služby mohou nakoupit opravdu kdekoliv a kdykoliv. 

Sjednat si informační schůzku

Identifikace u vstupu

Vyberte si z několika variant technického řešení pro řízení vstupu a pohybu Vašich návštěvníků. Od plné integrace turniketových řešení až po jednoduchou kontrolu vstupu pověřenou osobou. Naše řešení je neskutečně flexibilní!

Nabízíme řešení, které Vám umožní zakoupit si vstupenku před vstupem a provést vstup přímo pomocí platební karty.

 

 

Nákup z mobilu

Umožněte si Vaše služby zakoupit Vašim klientům kdykoliv a kdekoliv. Mobilní telefon je pro to tím nejlepším nástrojem a proto jsou naše řešení propojena a připravena i pro mobilní svět. 

Nákup online

Co takhle si terminál připojit s Vaší aplikací pro Android nebo iOS či Windows? Jde to jednoduše prostřednictvím naší aplikace, nebo můžete použít přímo knihovny pro plné ovládání terminálu. Možnosti připojení jsou neomezené.

 

Koupaliště a bazény

Udělejte pro své obyvatele města nebo návštěvníky Vašich center to nejlepší. Zjednodušte jim nákup, vstup a čerpaní Vašich služeb tak, aby jejich pobyt u Vás byl opravdovým odpočinkem a odreagováním.