Person Using Vending Machine

Jsme online

Objednejte si platební řešení pro Vaše
podnikání ihned.

Samoobslužné terminály

01

For HIM

Samoobslužné terminály slouží k vestavbě do zařízení, jako jsou samoobslužné kiosky, nápojové automaty, kiosky pro čerpací stanice, řešení pro dopravu a mnoho dalších zařízení, která obsluhuje zákazník sám. Možnosti využití jsou neomezené. 

 

Zaplatí se sám.

Využijte samoobslužné platební řešení pro Vaše podnikání. Díky samoobslužným terminálům výrazně zvýšíte finanční i provozní efektivitu, návratnost investice do samoobslužného řešení se vrací v řádu měsíců, poslouží ale spolehlivě mnoho let.

 

Jsme první poskytovatel platebních řešení ve střední Evropě, u nějž můžete službu objednat online!

Stáhněte si nový produktový katalog k integrovanému platebnímu řešení Newton CAT. V dokumentu najdete základní a zajímavé informace o tomto typu platebních terminálů. 

Od nás dostanete vše co potřebujete:

Vyberte si z nabízených modelů terminálů

 

Ingenico iUC160B

Vestavnou čtečku bezkontaktních karet lze díky jejím miniaturním rozměrům vestavět do jakéhokoliv zařízení, včetně stojanů, kiosků a automatů. Hojně je využívána také v dopravě.

Ingenico iUC180B

Vestavná čtečka bezkontaktních karet je určena především pro vestavbu do samoobslužných stojanů, kiosků a automatů. Hojně je ovšem využívána i v dopravě, například autobusech.

iself_blank_small.png

Ingenico iUP250 triplet

Kompletní vestavná sada podporující magnetické, čipové i bezkontaktní karty. Využívá se obvykle v samoobslužných platebních automatech nebo čerpacích stanicích. 

Naši skvělí partneři

Spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru