Jsme online

Objednejte si platební řešení pro Vaše
podnikání ihned.

Samoobslužné terminály

Samoobslužné terminály slouží k vestavbě do zařízení, jako jsou samoobslužné kiosky, nápojové automaty, kiosky pro čerpací stanice, řešení pro dopravu a mnoho dalších zařízení, která obsluhuje zákazník sám. Možnosti využití jsou neomezené. 

 

Zaplatí se sám.

Využijte samoobslužné platební řešení pro Vaše podnikání. Díky samoobslužným terminálům výrazně zvýšíte finanční i provozní efektivitu, návratnost investice do samoobslužného řešení se vrací v řádu měsíců, poslouží ale spolehlivě mnoho let.

 

Jsme první poskytovatel platebních řešení ve střední Evropě, u nějž můžete službu objednat online!

Stáhněte si nový produktový katalog k integrovanému platebnímu řešení Newton CAT. V dokumentu najdete základní a zajímavé informace o tomto typu platebních terminálů. 

Od nás dostanete vše co potřebujete:

Hardware

V rámci nabízeného řešení si můžete zvolit mezi několika modely Ingenico, od základní bezkontaktní čtečky až po robustní trojkombinaci podporující všechny druhy karet. 

Software

Stabilní aplikace Newton plně certifikovaná karetními asociacemi a splňující jimi stanovené bezpečnostní předpisy. Aplikace je plně konfigurovatelná a a umožňuje přesné nastavení funkcí terminálů dle Vašich požadavků. 

Integrace

Jednoduchá integrace platebních terminálů do Vašeho systému za využití nadnárodního protokolu GPE nebo dalších průmyslových protokolů jako je MDB nebo IFSF. 

Servis & podpora

Součástí nabízeného řešení jsou služby a systémy pro správu a servis terminálů v poli, vzdálenou aktualizaci nebo servisní zásahy.

Přehled všech transakcí pak najdete v portálu pro obchodníky. 

Nejmenší, přitom velký

Novinkou je rozměrově miniaturní bezkontaktní čtečka pro vestavbu kamkoliv. Platby dnes můžete přijímat zařízením dvakrát menším než mobilní telefon. Veliký je tento terminál ale svou univerzálností a funkcemi. 

Vyberte si z nabízených modelů terminálů

 

Ingenico iUC160B

Vestavnou čtečku bezkontaktních karet lze díky jejím miniaturním rozměrům vestavět do jakéhokoliv zařízení, včetně stojanů, kiosků a automatů. Hojně je využívána také v dopravě.

Ingenico iUC180B

Vestavná čtečka bezkontaktních karet je určena především pro vestavbu do samoobslužných stojanů, kiosků a automatů. Hojně je ovšem využívána i v dopravě, například autobusech.

Ingenico iUP250 triplet

Kompletní vestavná sada podporující magnetické, čipové i bezkontaktní karty. Využívá se obvykle v samoobslužných platebních automatech nebo čerpacích stanicích. 

Bezpečnost

je v naší DNA

Naše společnost každoročně úspěšně prochází nezávislým bezpečnostním audite. Splňujeme 

předpisy státních institucí pro bankovní svět, ale i předpisy bezpečnostního standardu PCI DSS a všech karetních asociací. Všechny procesy a činnosti v GPE jsou v souladu s bezpečnostními směrnicemi, které zabraňují zneužití karetních údajů a jiných citlivých údajů o platbách. Terminály a aplikace jsou certifikovány karetními schématy a jsou schváleny pro provoz v EU.

Naši skvělí partneři

Spolupracujeme s těmi nejlepšími v oboru