Jen výhody.

Ale velké, díky propojení pokladny.

 

Nabízené služby

ZPRACOVÁNÍ TRANSAKCÍ

Společnost GPE je největším zpracovatelem transakcí v České republice. Jsme připraveni nadnárodně zpracovat transakce všech významných karetních produktů, dále jejich zúčtování jak vůči karetním schématům, tak vůči obchodníkům.

PŘIJÍMÁNÍ PLATEBNÍCH KARET

Nabízíme kompletní ekosystém pro přijímání platebních karet pro všechny bankovní domy ve střední Evropě. Od přijetí karty přes platební terminál nebo e-commerce až po zúčtování transakce vůči všem zainteresovaným stranám.

SERVIS & PODPORA

Zkušený servisní tým disponuje pobočkami po celé České republice a poskytuje servis pro největší síť platebních terminálů v ČR. Doplňuje jej Helpdesk 24 hodin denně, sedm dní v týdnu pokrývající spolu s podporou obchodních partnerů celou střední Evropu.

VÝVOJ APLIKACÍ

Společnost GPE disponuje širokým vývojovým týmem a v oblasti vývoje aplikací pro platební terminály, vývoje přidaných služeb a realizací nadnárodních projektů má velké zkušenosti, což potvrzuje mno spokojených klientů.

TOKENIZAČNÍ BRÁNA

Nabízíme službu tokenizace citlivých karetních údajů pro všechny případové studie. Jako referenci můžeme uvést realizované projekty v dopravě (meziměstské i městské) a projektech Smart Cities.

dcc_2_small.png

DCC

Služba dynamic currency conversion ( někdy označována jako Home Currency)umožňuje Vašim klientům realizovat platby v domácí měně, ve které byla vydána jejich kareta. Vám pak zajímavé výnosy z každé transakce.

 

EVIDENCE TRŽEB (EET)

Řešení bez nutných investic do zařízení a mrhání finančními zdroji na zbytečné systémy - to je řešení GPE pro elektronickou evidenci tržeb. Pro společnosti nabízející systémy pro účetnictví a pokladny nabízíme jednoduché API s přidanými službami.

ARCHIVACE ÚČTENEK

Fyzická archivace účtenek patří do minulého století už kvůli zbytečným nákladům na tisk.  GPE nabízí pohodlnou elektronickou archivaci v prostředí Merchant portálu, kde můžete přehledné spravovat a exportovat účtenku z každého jednotlivého terminálu. 

DOBÍJENÍ

Platební aplikace GPE umožňuje nabídnout Vašim zákazníkům možnost dobití telefonu už během nákupu nebo zvlášť. Vašim zákazníkům tak poskytujete zajímavou doplňkovou službu a Vám tato služba přinese do rozpočtu zajímavé výnosy.

VĚRNOST / LOYALITY

Ověřený věrnostní systém na platebním terminálu Vám umožní poskytnout Vašim klientům věrnostní program , bonusy, odměny, předplacené karty a další související služby.  To vše ve Vašich barvách.

O věrnostní službě

MONITORING

Jako doplňkovou službu pro každý terminál s aplikací GPE nabízíme detailní sledování dostupnosti a provozu terminálu připojeného na host. Aktuální stav každého zařízení můžete pohodlně a online sledovat v Merchant portálu.

CHYBÍ VÁM TU NĚCO?

Dnešní svět přijímání karet již není o pouhém přijetí platby. GPE patří mezi lídry v přijímání a zpracování transakcí ve střední Evropě, nabízí mnoho služeb v tomto odvětví. Proto nás kontaktujte, pokud jste nenašli co hledáte.