Terminály do prodejny

Stolní nebo chcete-li desktopové terminály jsou určeny především do všech druhů obchodů, hotelů nebo jiných míst, kde je vyžadováno vybavení terminálu externím pinpadem.

Není to jen terminál

Námi nabízené platební terminály umí nejen přijímat platby kartou nebo mobilem, ale nabízí mnoho nových služeb, na které jste u terminálů dříve nebyli vůbec zvyklí. Terminál se tak dnes stává všestranným pomocníkem pro Vaše podnikání. 

Přijme vše

K magnetickým, čipovým a bezkontaktním kartám od karetních asociací, jako je VISA, Mastercard, JCB, Diners Club, China UnionPay nebo AMEX naše terminály umí přijmout mnoho stravenkových, věrnostních, tankovacích nebo privátních karet. Poradí si také s NFC platbami ​a samozřejmě zvládá moderní platební řešení jako je Apple Pay nebo Google Pay. Pokud například využíváte službu EET, umí terminál evidovat i hotovostní transakce. Celou Vaši tržbu tedy zvládne zpracovat.

Na dotek

Díky skvělým barevným dotykovým displejům se terminály velice pohodlně ovládají. Intuitivní ovládání zrychlí Vaše platby. Navíc přímo v terminálu můžete provozovat vlastní aplikaci, která může využít celý displej pro nové funkce po i během platby. Vítejte v 21.století.

Otevřený světu

Na terminálech můžete vůbec poprvé provozovat jednoduše vlastní aplikace napsané v jednoduchém programovacím jazyce HTML5. 

K nabídce našich skvělých služeb tak můžete přidat i Vaše zajímavé služby. A pokud máte pocit, že by je využili i další naši zákazníci a partneři, můžete je nabídnout i jim a zajistit si tak nové výnosy a prodejní kanály. 

řada Desk 3200

řada Desk 3500

řada Desk 5000

Klasické terminály do prodejny

Tyto terminály lze provozovat samostatně, nebo k nim lze připojit pinpad. Obsluha tak pracuje na terminálu, zákazník přikládá kartu a zadává PIN kód na pinpadu, což zvyšuje komfort při placení a platbu zrychluje. Terminály jsou vybaveny vlastní tiskárnou. Tyto terminály lze připojit s pokladním systémem a je možné si zvolit, zda se účtenka o transakci bude tisknout na terminálu či pokladně.

Terminály k pokladnám

Tyto terminály jsou navrženy pro přímou komunikaci s pokladním systémem, nemohou tedy pracovat samostatně. Proto nejsou vybaveny vlastní tiskárnou a nelze k nim připojit pinpad. Terminály tedy obsluhuje přímo zákazník ihned po tom, co terminál obdrží instrukce k platbě od pokladního systému. 

Lane 3000

připravujeme

Lane 5000

Lane 7000

připravujeme

Všemi podporován

Naše řešení inteligentních pinpadů dnes podporuje více než 80 pokladních systémů v Evropě. Od robustních řešení pro řetězce až po pokladní systémy pro malé a střední podnikatele.

 

Každý poskytovatel pokladních systémů je u nás vítán. Slibujeme snadnou integraci a plnou podporu společného řešení.  

Služby

V rámci dodávky platebních terminálů nabízíme mnoho zajímavých služeb.

Správa terminálů

Nabízíme kompletní správu celého životního cyklu terminálu.

Servis a helpdesk

Servis po celé České republice a zákaznická podpora.

Portál pro obchodníka

Online portál pro správu transakcí, plateb a platebních terminálů.

Dělník obchodu

modely Lane

Jednoduše se ovládá, vydrží opravdu náročné podmínky a ještě má mnoho přidaných funkcionalit, které zvýší uživatelský zážitek během platby. Je to opravdový dříč.