Správa terminálů

Sofistikovaný systém Vám dává možnost konfigurace všech typů terminálu  do nejmenších detailů přesně dle Vašeho přání nebo přání Vašeho zákazníka. Nabízíme možnost správy parametrů terminálu přes API napojené na Vaše systémy. 

Momentálně naše systémy spravují více než 90 tisíc terminálů bank a obchodních partnerů v několika zemích, proto jsme schopni Vám garantovat flexibilní a jednoduché řešení pro správu terminálů a služeb.

 

 ŘÍZENÍ JE DŮLEŽITÉ 

 PRO ZDRAVÉ PORTFOLIO 

​Řízení majetku

Systém TMS umožňuje kompletní správu majetku, skladové hospodářství a sledování životního cyklu každého terminálu. Jednoduše přes webový prohlížeč řídíte stav majetku, nejčastěji používaná zařízení nebo zpracované požadavky na přípravu terminálu.

Víte, kde je terminál nainstalovaný, zda je v provozu a v jaké kondici zařízení je. 

Řízeno vzdáleně

Terminály a jejich aplikace nebo aktivované služby můžete spravovat vzdáleně odkudkoliv. Pokud nemáte vlastní kapacity na správu, rádi se plně postaráme o Vaše portfolio terminálů, včetně pravidelných aktualizací, změn nastavení a vzdálené diagnostiky. 

Šetřete své zdroje

GPE je připraveno poskytnout kompletní služby v oblasti správy platebních terminálů, o Vaše portfolio terminálu se tak postarají naši zkušení specialisté.

Pokud se chystáte poskytovat terminály svým klientům, nebo si chcete ovládat jako obchodník jednoduše své terminály, nabízíme základní konfiguraci služeb přímo v portálu pro obchodníky.

SLUŽBY

V rámci dodávky platebních terminálů nabízíme mnoho zajímavých služeb.

SPRÁVA TERMINÁLŮ

Nabízíme kompletní správu celého životního cyklu terminálu.

SERVIS

Servis po celé České republice a zákaznická podpora.

PORTÁL

Online portál pro správu transakcí, plateb a platebních terminálů.

V Olšinách 80/626

100 00 Praha 10

tel.: + 420 267 197 197

produktPOS@gpe.cz

  • facebook muj terminal
  • twitter muj terminal
KONTAKT

© 2018 Global Payments Inc.Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní zde identifikované nebo zmíněné ochranné známky, názvy produktů a loga jsou majetkem příslušných vlastníků.

Global Payments Europe, s.r.o. (GPE), se sídlem V Olšinách 626/80, Strašnice, 100 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 27088936, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95419. Společnost Global Payments Europe, s.r.o. je jako platební instituce zapsána na seznamu poskytovatelů vedeném Českou národní bankou, oprávněna poskytovat platební služby ve smyslu zákona č. 370/2017 Sb., o platebním styku, v platném znění. Dohled nad společností Global Payments Europe, s.r.o. v oblasti poskytování platebních služeb vykonává Česká národní banka.