(Mezi)městská doprava

Praha, Brno nebo Bratislava,  to už je služná reference, co myslíte? Naše řešení pro města, kraje nebo celostátní dopravu je voleno dopravními podniky díky flexibilitě, rychlosti a spolehlivosti.

Pokud i Vy jste se rozhodli dát sbohem papírovým jízdenkám, tisknutí legitimací a registračních průkazek, pak jste tu správně.

Rádi Vám osobně odprezentujeme naše dopravní řešení.

TOKEN LOYALTY

Hledáte věrnostní řešení bez věrnostních kartiček? Hledáte řešení GDPR ready, které Vám umožní dozvědět se o Vašich zákaznících historii i bez registrace v klubu? Pak jste tu správně a my Vám rádi představíme řešení splňující nejpřísnější marketingové a analytické požadavky. 

NAŠE ÚSPĚŠNÉ PROJEKTY

Dovolte abychom s Vámi sdíleli radost z úspěšných projektů, které jsme spolu s našimi partnery a zákazníky realizovali. Zde jsou některé z nich. 

DOPRAVNÍ PODNIK DĚČÍN

Úspěšné spuštění městské dopravy včetně Variable Fare jako první projekt tohoto typu ve střední Evropě.

ARRIVA

Se společností Arriva jsme úspěšně spustili příměstskou dopravu v několika regionech a krajích. 

KIDSOK

Projekt pro olomoucký kraj s Koordinátorem integrovaného dopravního systému olomouckého kraje. 

V Olšinách 80/626

100 00 Praha 10

tel.: + 420 267 197 197

produktPOS@gpe.cz

  • facebook muj terminal
  • twitter muj terminal
KONTAKT

© 2018 Global Payments Inc.Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní zde identifikované nebo zmíněné ochranné známky, názvy produktů a loga jsou majetkem příslušných vlastníků.

Global Payments Europe, s.r.o. (GPE), se sídlem V Olšinách 626/80, Strašnice, 100 00 Praha 10, Česká republika, IČ: 27088936, zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 95419. Společnost Global Payments Europe, s.r.o. je jako platební instituce zapsána na seznamu poskytovatelů vedeném Českou národní bankou, oprávněna poskytovat platební služby ve smyslu zákona č. 370/2017 Sb., o platebním styku, v platném znění. Dohled nad společností Global Payments Europe, s.r.o. v oblasti poskytování platebních služeb vykonává Česká národní banka.